Blog > Komentarze do wpisu
Elektrownia RP
Chodzi oczywiście o budynek na terenie Manufaktury, w którym kiedyś mieściła się elektrownia. Został on zaadoptowany na dyskotekę – „Elektrownia RP”. Podobno największą w Łodzi, łączna powierzchnia 1200 mkw. i nawet do 1000 osób na parkiecie ;) Ale właśnie - podobno... bo dyskoteka miała zadebiutować pod koniec sierpnia. Właściwie zaraz skończy się wrzesień a otwarcia nadal nie było. Wszystko ponoć dlatego, że właściciele nie wypłacili wszystkich należności wykonawcom. Czyli w sumie wyszło jak zawsze.

EDIT: W środę (26.09.2007) nastąpiło wreszcie oczekiwane otwarcie. Niestety zasady wstępu do klubu, są delikatnie mówiąc rozczarowujące (przynajmniej dla mnie). Na samo słowo "selekcjoner" reaguję alergicznie. Co ja jestem? Jakaś rzecz czy co?
Po pierwsze: podejście do człowieka! Tym można naprawdę wiele zdziałać. Menedżerow chyba za dobrych nie mają. Nie tędy droga moim zdaniem, ale to już sprawa klubu. Atmosferę buduje się nie tylko budynkami, fajnymi wnętrzami czy ilością scen do tańczenia.
Po drugie: co to za różnicowanie opłat ze względu na płeć? Panie też tutaj powinny protestować, w końcu ma być równouprawnienie :)

Elektrownia RP

MAPKA trochę nieaktualna ;)

Jeśli ktoś śledzi bloga to pewnie zauważył, że zdjęcie jest większe. I tak teraz będzie. Posłuchałem paru osób, które tego chciały. Zresztą zdawałem sobie sprawę, że zdjęcia są małe i zamierzałem zmienić to już od jakiegoś czasu, ale zawsze albo mi go brakowało albo akurat byłem zbyt leniwy żeby się za to zabrać ;) W każdym razie już zrobione i mam nadzieję, że się podoba :)

MAPKA


Zobacz też:

Manufaktura – Straż Manufaktura – Straż Manufaktura – Słupek
środa, 19 września 2007, snake-eyes

Polecane wpisy

Komentarze
yez.hodowca
2007/09/19 22:02:54
Nooo, teraz to dopiero widać :-)
Przy okazji, jeśli słońce może świecić na zimno, to tu właśnie tak jest. Super efekt!
-
Gość: , *.toya.net.pl
2007/09/26 15:08:30
Swietne zdjęcia...jestem pod wrażeniem.

Ode mnie:
Słowem wstępu
Od Kuchni
O mnie
Tapety na pulpit
Poradnik: Długie Czasy
Ja na Flickr (Darckr)


Kontakt ze mną:
maciekymail.com
www.snakeeyes.pl


RSS

Add to Netvibes

Czytają:Łódź - Europejska Stolica Kultury 2016

Grupa Pewnych Osób

Creative Commons