wtorek, 30 grudnia 2008
W stronę zachodzącego słońca
Jeden z zachodów nad łódzkim blokowiskiem. Niemal codziennie można uchwycić podobne z okien na wielu osiedlach. Co odróżnia ten od innych? Jest to zdjęcie z mojego okna. Chyba pierwsze, jeśli się nie mylę, na tym blogu. Często tak właśnie wygląda widok z mojego "centrum kierowania światem" :)

W stronę zachodzącego słońca

Nowy rok zbliża się tak samo nieuchronnie jak noc, która zapada niedługo po zrobieniu zdjęć tego rodzaju. Razem z tymi migrującymi ptakami i ja udaję się na zasłużony (jak mi się wydaje) wypoczynek w Tatry. Następny wpis pojawi się w styczniu. Dlatego w Nowym Roku życzę wszystkim, zarówno fotografującym jak i tym, którzy tylko oglądają, wielu niezapomnianych fotograficznych chwil.
sobota, 27 grudnia 2008
Dawne Zakłady Femina
Większość osób pewnie kojarzy to miejsce z Klubem Muzycznym Dekompresja, który kiedyś znajdował się w tym budynku. Fabryczkę widzę prawie codziennie, bo znajduje się przy trasie, jaką często pokonuje chcąc dojechać do centrum. Jeden z przyjemniejszych dla oka obiektów w okolicy. Widok też coraz rzadszy bo fabryk i kominów coraz mniej.

Dawne Zakłady Przemysłu Dziewiarskiego Femina w Łodzi


MAPKA


Zobacz też:

EC-1 Polmerino i EC-2 Chłodnia Kominowa na terenie Wifamy Elektrownia Karola Scheiblera w Łodzi Fabryka guzików i koronek Ernsta Wevera

poniedziałek, 22 grudnia 2008
Park Poniatowskiego: Mostek
W nawiązaniu do wpisu Yeża, w którym z kolei On nawiązał do jednego z moich wcześniejszych zdjęć, zamieszczam fotkę mostka z zupełnie innej perspektywy. Wiedziałem, że kiedyś je pokażę. Jednak to, że robię to teraz to zupełny przypadek (a właściwie zasługa Mariusza) i co ciekawe, fotografia została wykonana równo rok temu (22.12.2007) :)

Mostek w Parku Poniatowskiego w Łodzi

 
1 , 2 , 3

Ode mnie:
Słowem wstępu
Od Kuchni
O mnie
Tapety na pulpit
Poradnik: Długie Czasy
Ja na Flickr (Darckr)


Kontakt ze mną:
maciekymail.com
www.snakeeyes.pl


RSS

Add to Netvibes

Czytają:Łódź - Europejska Stolica Kultury 2016

Grupa Pewnych Osób

Creative Commons