piątek, 27 marca 2009
Fasady: Piotrkowska
Jedna z fasad kamienic na ulicy Piotrkowskiej a jednocześnie kolejny przykład, że warto zadzierać głowę do góry przemierzając miejską dżunglę :) Moje oczy przyciągnęły do niej chyba kwiaty, których wypatrywałem w zeszłym roku robiąc zdjęcia Piotrkowskiej. Dobrze by było gdyby można ich więcej w lato na ulicach oglądać.

Kamienica na ulicy Piotrkowskiej

MAPKA


Jeśli spodobał Ci się ten wpis, polecam także:

Fasada kamienicy na ulicy Nowomiejskiej w Łodzi Fasada Pałacu Poznańskiego w Łodzi nocą Teatr im. Stefana Jaracza w Łodzi

piątek, 20 marca 2009
Elektrociepłownia EC-1
Coraz bardziej popularne stają się fotograficzne plenery pod nazwą "FotoDej" organizowane przez MMkę. Dzięki temu, w połowie stycznia, znów była możliwość wejścia do EC-1. Przemek i Mariusz zdążyli już pokazać, co udało im się tego dnia uchwycić. Ja byłem tam trzeci raz i kilka notek już z tego powstało (można je zobaczyć klikając w miniaturki na dole wpisu). Szukałem czegoś nowego, a że pogoda dopisała to znalazłem to w grze świateł i cieni.

Elektrociepłownia EC-1 światłem i cieniem

poniedziałek, 16 marca 2009
Cmentarz żydowski jesienią
Kilka dni zaledwie dzieli nas od równonocy wiosennej, kiedy to zaczyna się astronomiczna wiosna. Pierwsze oznaki tej nadchodzącej pory roku już zresztą można było zobaczyć. A ja trzymam na dysku jesienne zdjęcia cmentarza żydowskiego, których jeszcze nie pokazywałem. I właśnie teraz, zanim wiosna zagości na dobre, proponuję na moment wrócić na łódzką nekropolię jesienią.

Cmentarz żydowski w Łodz jesienią

 
1 , 2

Ode mnie:
Słowem wstępu
Od Kuchni
O mnie
Tapety na pulpit
Poradnik: Długie Czasy
Ja na Flickr (Darckr)


Kontakt ze mną:
maciekymail.com
www.snakeeyes.pl


RSS

Add to Netvibes

Czytają:Łódź - Europejska Stolica Kultury 2016

Grupa Pewnych Osób

Creative Commons