niedziela, 31 maja 2009
Cabaret
Okolice skrzyżowania trzech ulic, Tuwima, Piotrkowskiej i Struga. Bardzo lubię to miejsce. Ma świetny klimat, szczególnie nocą, gdy zapala się neon klubu Cabaret. Ulica i budynki przybierają czerwoną poświatę. Można by tu kręcić sceny do wielu filmów. Batman, Sin City, Blade Runner… tak na poczekaniu przychodzą mi do głowy. Jakieś gangsterskie sceny, mafijne porachunki w mrocznym mieście itp. też byłyby świetne.

Klub Cabaret na Tuwima w Łodzi
środa, 27 maja 2009
Andel's Hotel Łódź
Pierwszy czterogwiazdkowy hotel w Łodzi został wreszcie ukończony. Znajduje się on przy ulicy Ogrodowej 17 a jego otwarcie nastąpiło w połowie maja. Tym samym, kolejny z budynków na terenie kompleksu kulturalno-handlowego Manufaktura został wreszcie zagospodarowany. Pomyślałem, że na początek warto pokazać kilka zdjęć z wnętrza:

Hotel Andels w Łodzi
piątek, 22 maja 2009
Arena Łódź
Nowa Hala Sportowa w Łodzi jest już na ukończeniu. W zasadzie to do otwarcia zostały ostatnie tygodnie, potrzebne na wykończenie. Hala widowiskowo-sportowa przy al. Bandurskiego będzie miała 10 400 miejsc stałych i około 3000 dostawnych. Jak łatwo policzyć, daje to 13,4 tysiąca miejsc więc jest to jeden z największych tego typu obiektów w Polsce. W zasadzie to w tym momencie chyba największy. Dla porównania katowicki "Spodek" ma całkowitą liczbę 11,5 tys. (w tym stałych 7776).

Hala Sportowa w Łodzi

Muszę przyznać, że robi ogromne wrażenie. Szczególnie jak siedzi się na trybunach, zamknie oczy i wyobrazi sobie jakiś koncert czy duże wydarzenie sportowe. Na pewno będzie to niesamowite przeżycie.

Hala Sportowa w Łodzi
 
1 , 2 , 3

Ode mnie:
Słowem wstępu
Od Kuchni
O mnie
Tapety na pulpit
Poradnik: Długie Czasy
Ja na Flickr (Darckr)


Kontakt ze mną:
maciekymail.com
www.snakeeyes.pl


RSS

Add to Netvibes

Czytają:Łódź - Europejska Stolica Kultury 2016

Grupa Pewnych Osób

Creative Commons