piątek, 07 maja 2010
Final Four
1 i 2 maja zostały rozegrane mecze finału Ligi Mistrzów siatkarzy. Pierwotnie zaplanowane na 10 i 11 kwietnia i przełożone z powodu katastrofy pod Smoleńskiem.
W turnieju czterech najlepszych siatkarskich drużyn Europy zmierzyły się drużyny Dynama Moskwa, Trentino BetClic, ACH Volley Bled oraz Skry Bełchatów. Wszystko to w łódzkiej hali Atlas Arena przy kilkunastotysięcznej widowni.

Final Four - Łódź 2010
wtorek, 27 kwietnia 2010
Pomnik Łodzian Przełomu Tysiącleci
Ha! Jeszcze nie umarłem ;) Choć niektórzy mogliby tak pewnie pomyśleć, bo od ostatniego wpisu minął już ponad miesiąc. Znajomi pytają mnie od jakiegoś czasu, kiedy coś nowego w końcu się pokaże na blogu.
No więc uległem ;) i oto jest.

Pomnik Łodzian Przełomu Tysiącleci
środa, 17 marca 2010
Ostatnie tchnienie zimy...
...przynajmniej taką mam nadzieję ;) Wszyscy tak czekają już na wiosnę (ze mną włącznie) a tu zima zrobiła psikusa i wróciła jeszcze na kilka dni. I mimo, tego oczekiwania na cieplejsze dni to przyznam, że miło mi się robiło te zdjęcia. Pewnie to dlatego, że miałem świadomość, że to prawdopodobnie ostatnie takie zdjęcia tej zimy. A wcześniej w tym sezonie nie udało mi się takich zrobić. Nawet na blogu przez całą zimę nic ze śniegiem się nie pojawiło, dlatego mam nadzieję, że nie zostanę za bardzo "pojechany" za te zdjęcia ;)

Park na Zdrowiu w śniegu
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 80

Ode mnie:
Słowem wstępu
Od Kuchni
O mnie
Tapety na pulpit
Poradnik: Długie Czasy
Ja na Flickr (Darckr)


Kontakt ze mną:
maciekymail.com
www.snakeeyes.pl


RSS

Add to Netvibes

Czytają:Łódź - Europejska Stolica Kultury 2016

Grupa Pewnych Osób

Creative Commons