środa, 25 lipca 2007
Wpis numer jeden

Zaczęło się! Dziś oficjalnie startuje mój fotoblog, który z założenia ma traktować o moim mieście Łodzi. Czemu Łódź? Z wielu powodów. Najbardziej chyba oczywisty – to moje miasto.

Pomysł zrodził się co prawda już kilka miesięcy temu, ale z różnych przyczyn wcześniej nie został zrealizowany. Uważam, że czasami pewne rzeczy, aby były naprawdę dobre, muszą poczekać na swoją kolej. I myślę, że tak też będzie w przypadku tego bloga.

Wczoraj wieczorem popracowałem trochę nad stworzeniem (a raczej konwersją z szablonu „Almost Spring”) layoutu. Oczywiście, jeszcze nie wszystko jest tak jak bym chciał, ale w najbliższych dniach uda mi się, mam nadzieję, doszlifować resztę.

Forma (fotoblog) nie została wybrana przypadkowo. Talentu pisarskiego nigdy nie posiadałem a zdjęcia czasem mi wychodzą i nawet niektórym się podobają (przynajmniej tak deklarują). Dlatego też, w przyszłości tekstu będzie niewiele. Postaram się za to, aby moje zdjęcia niejako same za siebie mówiły, zgodnie z zasadą, że jedno zdjęcie mówi więcej niż 1000 słów.

Zachęcam wszystkich do regularnych odwiedzin i oczywiście komentowania wpisów. Ja z mojej strony mogę obiecać, że postaram się w miarę regularnie zamieszczać nowe zdjęcia.

Dzisiaj, z racji tego, że to pierwszy wpis, startujemy z przystanku jaki znajduje się w Manufakturze:

Manufaktura - przystanek

 Zapraszam do wspólnej przejażdżki po Łodzi, mieście jedynym w swoim rodzaju.

Zobacz też:

Manufaktura – Straż Manufaktura – Brama Manufaktura – Fontanna Manufaktura – Choinka
1 ... 76 , 77 , 78 , 79 , 80
 

Ode mnie:
Słowem wstępu
Od Kuchni
O mnie
Tapety na pulpit
Poradnik: Długie Czasy
Ja na Flickr (Darckr)


Kontakt ze mną:
maciekymail.com
www.snakeeyes.pl


RSS

Add to Netvibes

Czytają:Łódź - Europejska Stolica Kultury 2016

Grupa Pewnych Osób

Creative Commons