piątek, 07 maja 2010
Final Four
1 i 2 maja zostały rozegrane mecze finału Ligi Mistrzów siatkarzy. Pierwotnie zaplanowane na 10 i 11 kwietnia i przełożone z powodu katastrofy pod Smoleńskiem.
W turnieju czterech najlepszych siatkarskich drużyn Europy zmierzyły się drużyny Dynama Moskwa, Trentino BetClic, ACH Volley Bled oraz Skry Bełchatów. Wszystko to w łódzkiej hali Atlas Arena przy kilkunastotysięcznej widowni.

Final Four - Łódź 2010
piątek, 16 października 2009
Jazz Against the Machines w EC-1
Ostatni koncert w EC-1 – tak reklamowany był występ grupki łódzkich muzyków, który zamykał Festiwal Działań Miejskich "Miastograf". Pewnie by mnie tam nie było gdyby mój kolega Michał nie poprosił mnie o zrobienie kilku zdjęć. Za co bardzo mu dziękuję i serdecznie pozdrawiam! :)

Koncert w Hali Maszyn w EC-1 w Łodzi

Wybór miejsca był świetnym pomysłem. Stara hala maszyn w EC-1 nadawała się do tego doskonale. Zespół też dał z siebie wszystko. Zagrali na najwyższym poziomie. Koncertu słuchało się niezwykle przyjemnie i widać było, że widowni bardzo się podobało. Mnie zresztą podobnie.

Jazz Against the Machines w EC-1
sobota, 10 października 2009
Rowerowa Łódź
Wydaje się, że coraz więcej osób w naszym mieście przesiada się z samochodów na rowery. Na wiosnę nawet prasa informowała, że w sklepach brakuje jednośladów ;) Cieszy mnie takie zainteresowanie bicyklami i cieszą mnie różne inicjatywy, jakie w ostatnim czasie zostały zapoczątkowane. Mówię chociażby o nowej Masie Krytycznej czy świetnym blogu Witka - LodzCycleChic, który regularnie odwiedzam :)

Rowerowa Łódź
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 12

Ode mnie:
Słowem wstępu
Od Kuchni
O mnie
Tapety na pulpit
Poradnik: Długie Czasy
Ja na Flickr (Darckr)


Kontakt ze mną:
maciekymail.com
www.snakeeyes.pl


RSS

Add to Netvibes

Czytają:Łódź - Europejska Stolica Kultury 2016

Grupa Pewnych Osób

Creative Commons