me Jak tu, w kilku słowach napisać coś o sobie?
Może powiem tyle, że mam wrodzoną ciekawość świata :) Właściwie to zawsze miałem. Od dziecka lubię wiedzieć: co, jak i dlaczego? Dzisiaj przejawia się to głównie poprzez fotografię, która pozwala mi inaczej, lepiej patrzeć na świat. Pozwala dostrzec rzeczy, które na co dzień gdzieś umykają.

Od zawsze łodzianin. Dzieciństwo spędziłem na Teofilowie, od kilkunastu lat mieszkam na Retkini. Bardzo wierzę w moje miasto i mocno trzymam kciuki za wszystko, co ma zmienić je na lepsze.

Fotografią interesuję się od kilku lat, ale zawsze lubiłem robić zdjęcia. Przed "cyfrową erą" nie za bardzo mogłem sobie na to pozwolić. Głównie przez koszta, które wtedy były wyższe niż dziś. Kieszonkowe też na wiele nie starczało :)

Moją pierwszą cyfrówkę (Canona A60) kupiłem w 2004 roku. Dwa lata później była pierwsza cyfrowa lustrzanka (Nikon D50). W zasadzie dopiero wtedy zacząłem rozróżniać take rzeczy jak przysłona, migawka, głębia ostrości itp. :) Dziś fotografuję bardzo różnymi aparatami. Tradycyjne dalmierzowe, analogowe i cyfrowe lustrzanki, kompakty... i w zasadzie im głębiej w to brnę tym więcej mam jeszcze do poznania :)

Plan na przyszłość to dalszy rozwój w tym kierunku, tak aby kiedyś z samej tylko fotografii można było się utrzymać i żyć na przyzwoitym poziomie. Wielkich milionów nie potrzebuję :)

Zainteresowanych zapraszam na Flickr. Znajdziecie tam więcej zdjęć i w większej rozdzielczości.

Pozdrawiam serdecznie.

Maciek

POWRÓT DO BLOGA